[O1] Zepsuty obieg i klamka, jak się do tego dobrać

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Soll
    Classic
    • 2012
    • 4

    [O1] Zepsuty obieg i klamka, jak się do tego dobrać

    to jest jakaś propaganda bmw..zobaczcie ze na tej rampie jest napis "bmw x-drive". To denna reklama bmw...
    Co za dno.
    To Audi ma odłączony napęd jednej osi, albo coś zepsute specjalnie. Poza tym jak bmw wjeżdza na tę rampe, to mam wrażenie że te rolki są zablokowane, a przy audi się kręcą.
    Dno...
  • Amok
    Classic
    • 2010
    • 17

    #2
    [O1] Zepsuty obieg i klamka, jak się do tego dobrać

    Witam, mam problem otóż w samochodzie jest wilgoć (ostatnio skrzybałem go pół godziny od środka) mam zepsuty przycisk od obiegu (mechanik podnosił mi ręcznie, wtedy przycisk się wciskał i hulało, nie było żadnej wilgoci w samochodzie) ostatnio ten przycisk mi wyskoczył, i teraz pytanie jak mam podnieść ten obieg, wiem, że trzeba zdjać filtr kabiny ale co dalej?
    Drugi problem to zepsuta klamka otwierania drzwi od środka (przednie drzwi pasażera) objaw jest taki, że nie ma żadnego oporu podczas ciągnięcia klamki i nie otwiera drzwi, teraz pytanie co się mogło zepsuć/urwać i jak się do tego dobrać, chciałem zdjąć obicie siedzenia, odkręciłem wszystkie śruby po bokach i na dole i dalej obicie się mocno trzymało u góry (na dole było ok) proszę o pomoc jak to zdjąć bo nie chcę pourywać zatrzasków.

    Z góry dziękuje za pomoc i życzę szerokości

    Komentarz

    • krzysiek13
      L&K
      • 2010
      • 1155

      #3
      coś o klamkach było:

      O wilgoci w aucie tudzież wodzie znajdziesz na tej liście

      aczkolwiek w twoim przypadku stawiałbym właśnie na zamknięty obieg wewnętrzny


      PS jeden problem - jeden temat
      powodzenia
      Octavia

      Komentarz

      • Amok
        Classic
        • 2010
        • 17

        #4
        Dziękuje bardzo za pomoc, wiem już prawie wszystko :P
        ale mam jeszcze dwa pytanka
        1.Co do obiegu przycisk wciśnięty-klapka zamknięta czy na odwrót? przycisk wciśnięty-klapka podniesiona
        2.Jak zdjąć tapicerkę z przednich drzwi? Boje się próbować na siłę, żeby nie pourywać zatrzasków.



        Co do pisania jednego problemu w temacie - przepraszam już się będę stosował ops:

        Komentarz

        • delanopl
          Elegance
          • 2009
          • 831

          #5
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=3836 powinno pomóc odnośnie demontażu boczka :wink:
          wciśnięty to chyba zamknięta klapa

          Komentarz

          • wojtass
            Rider
            • 2007
            • 473

            #6
            Jeśli wcisniesz przycisk nawiewu zamkniętego to klapka otwarta i na odwrót . Musisz zdmontowac schowek 5 śrub torxy chyba 20 i jak już zdejmiesz ten schowek to po prawej masz taka plastikowa zapadke . Musisz ręcznie ja docisnac i zapomnieć o wciskaniu przycisku owiew zamknięty. Mam to samo i wyrobila Ci się zegarka na koleczku tej wajchy co zamyka/otwiera Obieg. Robota na 10 mIn

            Komentarz

            Pracuję...